Zakres zadań:

  • projektowanie maszyn należących do sektora pojazdów specjalnych
  • wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • nadzorowanie konstrukcyjne procesu produkcji prototypu
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • współpraca i kontakt z klientem w zakresie prowadzonych projektów

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub inny o profilu mechanicznym)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość programu 3D – SolidWorks
  • znajomość technologii obróbki metali

Mile widziane:

  • znajomość obliczeń i programów MES
  • doświadczenie w projektowaniu układów hydraulicznych
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń dźwigowych

Oferujemy:

  • poszerzenie doświadczenia zawodowego
  • szkolenie rozwojowe
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie stosowne do wykonywanych obowiązków