Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. 20 Pracowników
  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych
  • nadzorowanie jakości produkowanych wyrobów
  • rejestrowanie godzin pracy na zlecenia i ich rozliczanie miesięczne
  • zarządzanie dokumentacją
  • wdrażanie działań z zakresu Lean Manufacturing
  • optymalizację i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bhp i utrzymanie porządku w podległym obszarze
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku mistrza min. 2 lata w firmie o profilu produkcyjnym
  • wiedza w zakresie produkcji konstrukcji stalowych i procesów obróbki metalu
  • mile widziana wiedza z zakresu pojazdów ciężarowych i pojazdów specjalistycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnej
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętność efektywnej organizacji i kierowania zespołem ludzi

Oferujemy:

  • poszerzenie doświadczenia zawodowego
  • szkolenie rozwojowe
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie stosowne do wykonywanych obowiązków