Masz pytania?

Oferty pracy

Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracowników na następujące stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. 20 Pracowników
  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych
  • nadzorowanie jakości produkowanych wyrobów
  • rejestrowanie godzin pracy na zlecenia i ich rozliczanie miesięczne
  • zarządzanie dokumentacją
  • wdrażanie działań z zakresu Lean Manufacturing
  • optymalizację i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bhp i utrzymanie porządku w podległym obszarze
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników
  Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku mistrza min. 2 lata w firmie o profilu produkcyjnym
  • wiedza w zakresie produkcji konstrukcji stalowych i procesów obróbki metalu
  • mile widziana wiedza z zakresu pojazdów ciężarowych i pojazdów specjalistycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnej
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętność efektywnej organizacji i kierowania zespołem ludzi
  Oferujemy:
  • poszerzenie doświadczenia zawodowego
  • szkolenie rozwojowe
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie stosowne do wykonywanych obowiązków
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • min. 1 rok pracy na krawędziarce CNC
  • kontrola poprawności wykonywania detali
Oferujemy:
  • poszerzenie doświadczenia zawodowego,
  • w przyszłości możliwa praca trzyzmianowa
  • prace ręczne przy usuwaniu folii z blach
  • prace przy zatępianiu ostrych krawędzi blach
  • pakowanie części do pudełek kartonowych
Wymagania:
  • sumienność
  • solidność
Oferujemy:
  • pracę tymczasową na umowę zlecenie
  • pracę dwuzmianową

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
jolanta.lyszkowska@pimb.com.pl lub pimb@pimb.com.pl

Telefon kontaktowy:
+48 798 450 188

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w tym oraz kolejnych, podobnych procesach rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. w Kobyłce 05-230, ul. Napoleona 2.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.