Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. w Kobyłce zatrudni pracownika na stanowisko Technolog.

Zakres obowiązków m.in.:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej na produkowane wyroby
  • rozwiązywanie zagadnień technologicznych oraz dokonywanie uzgodnień konstrukcyjnych z konstruktorem wyrobu
  • ustalanie jednostkowych norm czasowych dla poszczególnych operacji na opracowane detale, podzespoły i zespoły

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów Solidworks/Inventor/AutoCAD
  • umiejętność opracowania procesów technologicznych obróbki skrawaniem oraz prac ślusarsko-montażowych – w tym konstrukcje stalowe spawane
  • umiejętność kalkulacji ww. procesów
  • samodzielność
  • sumienność

Oferujemy:

  • poszerzenie doświadczenia zawodowego
  • szkolenie rozwojowe
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie stosowne do wykonywanych obowiązków