Zakres obowiązków:

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów w branży obróbki metali
  • negocjacje handlowe, negocjowanie warunków współpracy
  • budowanie relacji oraz bezpośrednia  współpraca z klientami Spółki,  wizyty u kontrahentów
  • aktualizacja listy klientów do odwiedzenia i złożenia oferty
  • wykorzystanie branżowych stron internetowych
  • wstępna analiza i weryfikacja zapytań ofertowych
  • przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie umów handlowych
  • sporządzanie raportów sprzedażowych oraz sprawozdań z realizacji celów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży obróbki metali
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • wysoki poziom motywacji i zaangażowania
  • samodzielność, kreatywność, sumienność
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługa komputera

Oferujemy:

  • samodzielność i możliwość realizacji ambitnych zadań
  • poszerzenie doświadczenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • możliwość kształtowania swoich zarobków poprzez motywacyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • pokrycie kosztów delegacji (w tym za korzystanie z samochodu prywatnego dla celów służbowych)