Oferta pracy na stanowisku: Tokarz

Zakres obowiązków:

  • Obsługa tokarki, ustawienie urządzeń i nadzorowanie ich pracy
  • Zapoznawanie się z dokumentacją i rysunkami technicznymi przedmiotów do obrobienia
  • Toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, toczenie wszelkiego rodzaju gwintów

Wymagania:

  • Posiadanie tytułu zawodowego (minimum wykształcenie zawodowe)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność obsługi tokarki
  • Umiejętność toczenia wszelkiego rodzaju gwintów
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (tokarz, frezer, operator wytaczarki- maszyny konwencjonalne)

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych